Zabij stres pysznym Smoothie!

Niniejszy artykuł pod tytułem Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Rzadko się zdarza żeby każdy z nas przeżył cały dzień bez odrobiny nerwów i stresów. Zawsze znajdzie się coś (lub ktoś), co nas zirytuje: kolega z pracy, nieznajomy w autobusie, rozkrzyczane dzieci w domu czy niedziałający komputer.

Po całym dniu pełnym wrażeń, wieczorem padamy zmęczeni na kanapie zazwyczaj z butelką piwa w ręku. Niemniej jednak fajnie byłoby to piwo zastąpić czymś zdrowszym, co również spowoduje zrelaksowanie ciała i umysłu, a dodatkowo doda nam odrobinę energii oraz dużo witamin i mikro-makroelementów.

Przepis na Smoothie: STRESS KILLER

200g ananasa (około 1/3 świeżego ananasa)
2 łodygi selera naciowego
5 listków natki pietruszki
garść szpinaku
100ml wody

Właściwości:
Energia: 116kcal
Węglowodany: 28g
Białka: 3g
Tłuszcze: 0,5g

Niska zawartość składników odżywczych nie obciąży naszego układu pokarmowego, a efekt wypicia  Smoothie spowoduje że poczujesz się dużo, dużo lepiej. Poza właściwościami relaksacyjnymi, dzięki zawartości bromelainy (enzym zawarty w ananasie) wzmocnimy kości oraz mięśnie. Bromelaina działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo co również korzystnie wpływa na organizm po wysiłku fizycznym.

Polecam dla każdego zmęczonego. Samo przyrządzenie Smoothie to zaledwie 5 minut!