Sieciowe kluby fitness w Polsce

Niniejszy artykuł pod tytułem Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

W Polsce z roku na rok pojawiają się nowe kluby fitness, które swoją ofertą kuszą klientów. Obecnie rośnie moda na zdrowy i aktywny styl życia, zgrabną sylwetkę i poprawę kondycji.

Z roku na rok rośnie moda na aktywny styl życia. Ludzie coraz większą uwagę przywiązują do tego, co jedzą i jak to wpływa na ich zdrowie. W związku z tym pojawiają się nowe kluby fitness, które swoją ciekawą ofertą przyciągają większą liczbę klientów. Tych, których nie stać na klub fitness, wybierają ćwiczenia w domu z płytą znanego trenera fitness. Dlaczego więc kluby fitness są tak popularne?

Małe osiedlowe siłownie czy sieciówki? 

Niekiedy zdarza się, iż podejmując próby rozpoczęcia ćwiczeń na siłowni, nie wiemy, jaką siłownię wybrać i jak się za to zabrać. Problem ten w większości dotyka tych mieszkańców z mniejszych miejscowości, gdyż mają oni zawężony wybór. Inaczej jest w większych miastach, gdzie wybór siłowni czy klubów fitness jest ogromny. Przykładowo w Krakowie jest wiele klubów, w których to klient może wybierać. Z pewnością warto poszukać sieciowej siłowni, jak np. klub Fitness Platinium, czyli sieć klubów dla bardziej wymagających. Sieciowe kluby charakteryzują się tym, że jeden karnet może być wykorzystany we wszystkich placówkach firmy, a w Krakowie klubów Fitness Platinium jest 13. Daje nam to ogromne możliwości wyboru spośród większej ilości przyrządów, zajęć i instruktorów. Wszystkie kluby są rozmieszczone w różnych zakątkach miasta, więc może akurat znajdzie się obok Twojej pracy, domu czy galerii handlowej. Fitness Platinium potrafi dbać o swoich klientów, by zawsze mieli po drodze, a we wnętrz czeka wiele stanowisk i zajęcia taneczne.

Zagraniczne sieciówki w Polsce 

W naszym kraju swoje oddziały otworzyły i wciąż otwierają zagraniczne sieci siłowni. Wśród działających w polskiej branży fitness odnaleźć można CityFit, McFit czy chociażby Fit for Free, jak również Fitness24Seven. U nas możesz spotkać to, czego nie doświadczysz zagranicą. Często te kluby fitness oferują korzystne ceny za karnety, na wyposażeniu mają nowoczesny sprzęt i niektóre z nich dostępne są przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Polskie sieciowe siłownie również stawiają na nowoczesny sprzęt czy zajęcia fitness i nie muszą wcale pozostawać w tyle. Jakie są oprócz CityFit, Fitness Platinium czy Fitness24Seven znane kluby fitness w Polsce?

Polskie kluby fitness

Jak już wcześniej wspomniano, polskie kluby fitness nie muszą być gorsze od tych zagranicznych. Moda na zdrowe ciało roście, a razem z nią rozwój klubów fitness w naszym kraju. W Polsce obecnie działa Pure Jatomi, Calypso Fitness Club, a także S4 Fitness Club. Oferują dogodne ceny i karnety, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Stepone 

Stepone to bezobsługowy klub fitness również działający w Polsce. Działający system umożliwia bezobsługowe korzystanie z klubu fitness. A to oznacza, że można przebywać w klubie o każdej porze i przez 7 dni. W ofercie są także zajęcia grupowe. A to wszystko bez dodatkowych opłat i za jedyne 59 zł.