Najlepsze sportowe aplikacje mobilne, które przydadzą się podczas diety i treningu

Niniejszy artykuł pod tytułem Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Szukasz ciekawego sposobu na treningi? A może brak Ci motywacji, by dbać o kondycję? Poznaj najlepsze sportowe aplikacje mobilne, które pomogą Ci zrealizować sportowe cele!

Najlepsze sportowe aplikacje mobilne

1. Daily Workouts Free

Daily Workouts Free to darmowy program do planowania treningów. Aplikacja umożliwia korzystanie z gotowych planów oraz układanie własnych zestawów ćwiczeń. Wszystkie rodzaje aktywności fizycznej są opatrzone fachowymi instrukcjami, trudniejsze ćwiczenia przedstawiono w formie instruktaży video. To świetna aplikacja, którą można wykorzystać jako elektronicznego personalnego trenera!

2. Workout Trainer

Workout Trainer to program, który pomaga regularnie ćwiczyć i spełniać sportowe cele. Aplikacja zawiera dużą bazę ćwiczeń opatrzonych motywującymi komentarzami audio. Dzięki Workout Trainer poprawisz swoją formę i wysmuklisz sylwetkę. To świetne narzędzie do budowania kondycji!

3. Endomondo

Aplikacja Endomondo to jeden z najpopularniejszych programów do biegania. Aplikacja mapuje trasę i podaje przebyty dystans oraz tempo biegu. Ćwiczenia umila motywujący trener audio.

Sportowe aplikacje mobilne, dzięki którym zadbasz nie tylko o trening, ale i o dietę!

1. MyFitnessPal

Jeśli interesują Cię rozbudowane sportowe aplikacje mobilne, dzięki którym zadbasz nie tylko o trening, ale i o dietę, warto zainteresować się programem MyFitnessPal. Aplikacja zawiera ponad 300 różnych ćwiczeń, pozwala śledzić wagę i BMI oraz obliczać spalone kalorie. Program można zintegrować z aplikacją Krokomierz i Odchudzanie Trener, by zadbać kompleksowo o zdrowie.

2. MapMyRide

MapMyRide to alternatywa dla aplikacji do biegania typu Endomondo czy Runtastic. Program pomaga nie tylko planować treningi, ale i prowadzić zdrową dietę. Aplikacja umożliwia obliczanie bilansu energetycznego na podstawie dostarczonych oraz spalonych kalorii. Jedyną wadą MapMyRide jest to, że nie ma jeszcze polskiej wersji tego programu.

3. Samsung Health

Samsung Health to wielofunkcyjna aplikacja dla miłośników zdrowego trybu życia, którzy chcą dbać nie tylko o kondycję, ale i o dietę. Program pozwala analizować bilans energetyczny, śledzić aktywność fizyczną, ustalać i realizować sportowe cele. Ciekawą funkcją jest opracowywanie informacji o posiłkach na podstawie ich zdjęć oraz system przyznawania odznak za wypełnione cele, to działa naprawdę motywująco!