Dieta Cambridge – zrzuć zbędne kilogramy

Niniejszy artykuł pod tytułem Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Powstaje coraz więcej nowych diet, poprzez, które w krótkim czasie możemy zrzucić zbędne kilogramy. Dziś weźmiemy pod lupę dietę Cambridge. Sprawdzimy, czy warto ją stosować, jakie ma wady oraz zalety.

Dietę Cambridge nazywa się dietą ostatniej szansy, ponieważ jest to ostatnia deska ratunku dla osób z dużą nadwagą, taką która zagraża życiu. Na tej diecie spożywa się tylko około 400 kcal dziennie za pomocą specjalnych sproszkowanych posiłków. Dietę Cambridge stosuje się stopniowo, jest ona skuteczna, ponieważ chudnie się na niej około 3kg tygodniowo, lekarze potwierdzają jej działanie i mówią, że jest to bezpieczne dla organizmu.

Wady

W trakcie trwania diety Cambridge, nie wolno podjadać, ani pić alkoholu, więc jeśli masz słabą silną wolę, musisz zrezygnować z wychodzenia ze znajomymi w trakcie trwania twojego odchudzania. Wiadome jest, że aby odnieść sukces trzeba trzymać się wyznaczonych zasad. Bądź uczciwy z samym sobą, a efekt na pewno będzie powalający.

Zalety

Szybka utrata, sporej ilości kilogramów. Łatwiej jest trzymać się diety, gdy ma się od razu gotowe posiłki, które zawierają niezbędne substancje do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Konsultant zawsze ci pomoże. Możesz wybrać sobie poziom kaloryczności, lekarze potwierdzają jej skuteczność oraz to, że nie zagraża ona zdrowiu. Kończąc dietę, wie się, co i jak jeść, aby nie dopadł nas efekt jo-jo.

Jak działa Dieta Cambridge

Dietę rozpoczyna się etapem odchudzania ( od 1 do 3 stopnia Programu Odchudzania Cambridge). Następnie stabilizuje się wagę, powoli odrzucając produkty Cambridge i przechodząc na normalne, zbilansowane posiłki. Nad każdym odchudzającym się czuwa konsultant, który kontroluje stopień Programu Odchudzania Cambridge. Jeśli wszystko jest w porządku, osoba odchudzająca się jest szczera ze sobą oraz konsultantem, nie podjada, stosuje się do zaleceń to chudnie, szybko i dużo, ale także zdrowo. Osoby, które cierpią na dużą nadwagę, powinni skorzystać z tej opcji odchudzania.