6 sposobów na płaski brzuch

Niniejszy artykuł pod tytułem Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Dzisiejszy sposób życia wręcz wymaga od ludzi – zwłaszcza od kobiet szczupłego wyglądu. Pomimo tego, że coraz mniej akceptowalne są na wybiegach modelki w rozmiarze 0, to i tak osiągnięcie wymiarów mieszczących się w 34, 36 są problematyczne.

6 sposobów na płaski brzuch

Swoją cegiełkę dokłada do tego oczywiście genetyka, budowa kości itp. Jednak większość osób wierzy, że ćwiczeniami i dietą jest w stanie zmienić w sobie wszystko. Z pewnością da się stracić zbędne kilogramy. Jednak aby wymodelować sylwetkę potrzebne są specjalistyczne ćwiczenia. Najbardziej chwytliwe wydają się te, które w kilku krokach pokazują, jak zgubić tłuszcz z konkretnej partii ciała. 6 sposobów na płaski brzuch da się znaleźć bez problemu. Nawet dla bardzo opornych osób.

Naprężone mięśnie

Ten sposób modelowania brzucha można wykonywać w każdych warunkach. Może nawet wejść w nawyk, jeżeli odpowiednio często będzie się je powtarzać. Wystarczy wolno oddychać, a przy wciąganiu i wypuszczaniu powietrza mieć napięte mięśnie. Minimalna dzienna ilość powtórzeń to 10. Warto skupić się na jakości wykonywanych ćwiczeń. Można również zwiększyć ilość powtórzeń.

Spacerowanie

Bez względu na porę roku, każda osoba lubi spacerować. Zwłaszcza jeżeli okoliczności zewnętrzne do tego sprzyjają. Wystarczy 30-40 minut dziennie. Z powodzeniem można wybrać właśnie spacer, zamiast dojazd do sklepu komunikacją miejską. Spacer z psem również może być do tego ,,wymówką”. Zakupy spożywcze robi się prawie codziennie, dlatego znalezienie czasu na spacer jest bezproblemowe.

Brzuszki – najpopularniejsze ćwiczenie brzucha

Każdy ma pewną poranną rutynę, która jest nieodłącznym elementem po przebudzeniu każdego dnia. Można do niej dołączyć właśnie małą serię brzuszków. Z samego rana doda dawkę pozytywnej energii i endorfin. Spokojnie swoją mocą mogą równać się z kawą. Każdego ranka wystarczy chociażby 30 powtórzeń, a z dnia na dzień brzuch będzie coraz piękniejszy.

Produkty mleczne

Właściwie to ich bardziej fit wersje, czyli takie, które pozbawione są tłuszczu. Codzienne mleko do kawy można zastąpić tym odtłuszczonym. Jogurty i sery również sprawdzą się na codziennej kanapce. Białko przyspiesza utratę kalorii.

Czekolada

Ale tylko gorzka. Najlepiej wszelkie słodycze właśnie nią zastąpić. Ona również wspomaga spalanie tłuszczu.

Jak jeść?

Każdy kęs posiłku należy jak najdokładniej przerzuć i rozdrobnić. Taki pokarm dużo lepiej i szybciej się trawi. Wydziela się wtedy więcej soków trawiennych i polepsza się metabolizm.