Treningi z Chodakowską

Niniejszy artykuł pod tytułem Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Bycie fit, zdrowe odżywianie, sportowe ubrania i systematyczne uczęszczanie na siłownie to szał, w jaki w ostatnim czasie wpadło tysiące osób. Chęć bycia zdrowym oraz przede wszystkim chęć wyglądania jak „milion dolarów” prześladuje znaczną liczbę osób. Głównym powodem tej nowej mody stały się gwiazdy i trenerzy, którzy wstawiając na portalach internetowych zdjęcia swoje i swojej sylwetki motywują do działania i walki o swoje lepsze ciało i samopoczucie. Jedną z przykładów takich osób jest znana chyba każdemu Ewa Chodakowska. Czy treningi z nią rzeczywiście przynoszą tak wspaniałe efekty?


Systematyczność znaczy efektywność

Ewa Chodakowska, odpowiedzialna za walkę o siebie bardzo dużej ilości polek zapewnia, że zdrowy wygląd to nie tylko piękne i szczupłe ciało, ale także wewnętrzny spokój i równowaga, która sprawia, że jesteśmy po prostu szczęśliwi, a treningi stają się przyjemnością, a nie tylko smutnym obowiązkiem, na który sami się decydujemy. Co więc jest kluczem do sukcesu? Oprócz odpowiedniej motywacji i chęci zmiany bardzo ważna jest systematyczność. Ewa zapewnia, że już po miesiącu treningów przygotowanych przez nią nasze ciało zacznie się zmieniać, a my uzyskamy tym bardziej jeszcze większą dawkę motywacji i chęci do działania.

Od czego zacząć i co wybrać?

Turbo Spalanie, Killer, Extra Figura to jedne z wielu zestawów, które mamy do wyboru decydując się na wypróbowanie treningów, które przygotowała i które poleca Ewa Chodakowska. Najpopularniejszym z nich jest jednak Skalpel i to on skradł serca znacznej części trenujących osób, które postanowiły oddać swoje sylwetki w ręce Ewy.

Czym jest więc Skalpel i co można dzięki niemu osiągnąć?

Skalpel składa się z zestawu ćwiczeń, które możemy wykonywać w domu bez konieczności posiadania jakichkolwiek przyrządów. Podczas tego treningu wykorzystujemy własną masę ciała i wbrew pozorom nie są to dosyć łatwe i przyjemne ćwiczenia. No cóż, chcąc osiągnąć efekty, trzeba się jednak namęczyć. Poświęcając więc 40 minut na ten trening, możemy osiągnąć jędrną i wymodelowaną sylwetkę – ale należy pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy, która została już wcześniej wspomniana, a jest nią… systematyczność-bez tego ani rusz.