Rynek przetworów mlecznych wciąż się rozwija, oferując konsumentom coraz to nowsze produkty. Jedną z takich nowości jest kefir bio od Bakomy. Co go wyróżnia?

Przetwory mleczne Bakoma są spożywane przez dorosłych oraz dzieci w całej Polsce. Uzupełniają one dietę o niezbędne białka i witaminy, a także wapń. Zawarte w jogurtach i kefirach kultury bakterii sprzyjają prawidłowej pracy układu pokarmowego, a ich przystępna cena sprawia, że są to artykuły spożywcze chętnie kupowane każdego dnia.

Polski producent galanterii mlecznej postanowił nieco rozszerzyć ofertę i wyjść naprzeciwko oczekiwaniom konsumentów, którzy poszukują żywności ekologicznej. Nowy produkt Bakomy to lekki i pożywny kefir bio. To najwyższej jakości ekologiczne mleko, z autentycznymi żywymi kulturami bakterii.

Nowy kefir Bakomy posiada certyfikat ekologiczności, dzięki temu konsumenci mają pewność co do tego, że pasza krów pochodzi  z gospodarstw ekologicznych. Kefir można spożywać z dodatkiem ulubionych owoców lub sam, w zależności od preferencji kulinarnych. Jedno opakowanie kosztuje jedynie 2,75 złotych, co w branży żywności ekologicznej jest nadzwyczaj niską i rozsądną ceną.

Estetyczne białe butelki, w których pakowany jest kefir, zostały oznaczone charakterystycznym zielonym listkiem. Dzięki temu łatwo rozpoznać zdrową i ekologiczną żywność na półce wśród innych produktów. A czy wy już próbowaliście nowego kefiru Bakoma Bio? Jeśli nie, to warto odszukać go na sklepowej półce!