GMO to trucizna dla ciała i umysłu

Niniejszy artykuł pod tytułem Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Partie mięśniowe – rodzaje, ćwiczenia i trening należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Poznaj czym tak na prawdę jest GMO oraz dlaczego jest zagrożeniem dla przyszłości całej ludzkości.

Genetycznie modyfikowana żywność. Podobno ma zlikwidować głód na świecie, zwiększyć plony. Wiemy jednak że to nieprawda i tak naprawdę nam szkodzi, przez nie chorujemy, umieramy.

Ciekawostka:

Naukowcy przeprowadzili eksperyment na szczurach w którym podawali im produkty GMO. Okazało się że potomstwo tych szczurów miało o 50% zaniżoną zdolność do rozmnażania. Ich następne pokolenie już nie mogło przedłużyć swojego gatunku gdyż ich możliwość rozmnażania zanikła.

Jeżeli wszyscy zaczęli byśmy jeść produkty GMO, to po 100 latach byśmy prawie wszyscy wyginęli. Mało by ludzi zostało na ziemi, a małą garstkę osób łatwiej kontrolować.

GMO – źródło problemu

Chcą nami manipulować, ale po co ? Kiedyś wymyślili pieniądze by nam ułatwić życie, teraz  je wszystkie chcą dla siebie. Mordują, kradną, zniewalają, oskarżają, niszczą, nienawidzą to wszystko dzieje się przez pieniądze. Nie widzimy jednak tego co dzieje się dookoła, skupiamy się za to na papierkowych banknotach, którym nadaliśmy wartość. Koszt wyrobienia 100 złotowego banknotu jest tak naprawdę warty mniej niż 1 zł, a my podtrawimy za niego skrzywdzić drugą osobę.

Mówi się że człowiek różni się od zwierząt. To prawda – człowiek osiągnął niesamowite rzeczy i wyróżnia się ogromną inteligencją, jednak często nie wykorzystujemy swojej wiedzy w sposób właściwy. Dlaczego? To nie jest żadna kwestia wiary w siebie, tylko tego że jesteśmy karmieni toksynami i hormonami. Powodują one że tracimy rozum, przestajemy myśleć a kierujemy się tylko emocjami, impulsem. Mózg ludzki odbiera informacje docierają do niego z prędkością 1000 Mb/s. Niektóre źródła oceniają tę szybkość nawet na 100 Gb/s, czyli 100 000 000 000 bitów/s.

Wyobrażasz to sobie? Teraz załóżmy że ktoś chce Cię uderzyć, zanim zrobi zamach i cię uderzy, Twój mózg odbiera już wszystko z otoczenia i wie że ta osoba chce zrobić Ci krzywdę, odbiera jego postawę, emocje i reaguje na to obroną. Wtedy automatycznie się bronisz chwytami z samoobrony których kiedyś się uczyłeś zanim on jeszcze wykona ruch.

Jednak jeżeli dajemy swojemu organizmowi toksyny, pasożyty, grzyby, hormony to on nie jest w stanie tak dobrze funkcjonować. Zaburzamy jego funkcje, zmniejsza nam się koncentracja, kreatywność, myślenie, funkcje poznawcze. Wtedy to nasz mózg reaguje za późno przed uderzeniem i nie potrafimy się obronić. To tylko przykład tego co może nas spotkać od zatruwania organizmu.

Ale to nie wszystko jeżeli chodzi o GMO. Pod tą maską kryję się coś większego i musimy z tym walczyć. Jeżeli myślałeś że GMO to tylko genetycznie modyfikowana żywność, która tylko nam szkodzi to zacznij bardziej interesować się tym tematem i zobacz jaką truciznę spożywasz. Zacznij od siebie, edukuj innych i odrzuć genetycznie modyfikowaną żywność.